RCI Yardim

RCI Platinum Üyeliği

RCI Platinum

RCI Platinum üyeliği, sunulan en üst seviye üyeliktir ve bir RCI Üyesi olarak sahip olduğunuz tüm müthiş avantajların yanında çeşitli ilave avantajlar sunar.

RCI Platinum Üyesi olarak, çok rağbet gören tatil yerlerine Erişim Önceliği, ücretsiz ünite yükseltme fırsatları ve RCI işlemlerinde önemli indirimler gibi çok özel avantajlardan faydalanabilirsiniz. Ayrıca, seyahat, alışveriş, yemek, cazibe merkezleri ve yabancı para birimlerinde geçerli ek indirimlerin yanı sıra MyTAG tarafından sunulan dünya çapında ÜCRETSİZ kayıp eşya bulma hizmeti ve çok daha fazlasından yararlanabilirsiniz.
Önemli avantajlar arasında yer alanlar:

Üye Ödülleri

RCI Üye Ödülleri, aşağıdaki işlemleri gerçekleştirdiğinizde RCI hesabınız için kredi kazanma fırsatı sunan bir ödüller 'geri ödeme' programıdır:

Ekstra Tatil rezervasyonları – 54 TL
RCI Konuk Belgesi – 41 TL
Yatırılan haftalarınızı veya yatırılan hafta kredilerinizi birleştirdiğinizde – 41 TL (yalnızca Weeks üyeleri içindir)

Kazanılan Üye Ödülleri, gelecekteki Değişim Tatili rezervasyonları, Ekstra Tatiller, Son Dakika Tatilleri, Konuk Belgeleri için ve yalnızca Weeks üyeleri tarafından standart Üyelik yenileme işlemleri için kullanılabilir.

ÜCRETSİZ Devamlı Arama ve Beklemeye Alma

Tam olarak nasıl bir tatil istediğinizi biliyor ancak hemen bulamıyorsanız, hayallerinizi süsleyen tatil müsait olduğunda ilk duyan olmak için bir Devamlı Arama başlatabilirsiniz.
Yalnızca istediğiniz tatili arama kriterlerinizi girin ve RCI sizin için 7/24 arama yaparak uygun bir tesis bulununca size bildirsin. Normal RCI Üyeleri, Devamlı Arama başlatmak için Değişim Ücretini önceden ödemelidir ancak RCI Platinum Üyelerinin yalnızca bir eşleşme bulunduğunda ve rezervasyon teyit edildiğinde bir kez ücret ödemeleri gerekir.

Ekstra Tatil Satışlarını Önceden İnceleyin

Bir RCI Platinum Üyesi olarak genel satışa sunulmadan önce Ekstra Tatil satışlarını "Önceden İnceleme" ayrıcalığına sahip olursunuz ve böylece stoklar tükenmeden pek çok seçeneğe erişebilirsiniz!

Erişim Önceliği

RCI Platinum Üyeliğiniz sayesinde, dünyanın dört bir yanındaki çok rağbet gören ve özel olarak elde edilen çeşitli tatil yerlerindeki Değişim Tatilleri için, bu tatiller RCI Platinum üyesi olmayanlara açılmadan önce rezervasyon sırasının başlarında olmanızı sağlar. Erişim Önceliği sunan değişim seçeneklerini, tesise giriş tarihinden 90 gün öncesine kadar yalnızca siz kullanabilirsiniz.

ÜCRETSİZ Ünite Yükseltmeleri ve Tesis Değişiklikleri

Teyitli Değişimi bulunan RCI Platinum Üyeleri, tesise giriş tarihinden önceki üç gün ila iki hafta içerisinde daha geniş bir ünitenin müsait olması durumunda aynı tesiste veya aynı coğrafi bölgede tercih edilen beş tesis seçeneğinden birinde ünitelerini yükseltme fırsatına sahip olurlar. Bu işlem için ilave bir ücret veya Puan/Değişim Gücü kullanılması gerekmez. Online üye hesabınızdaki Tatil Planı sekmesinden 'ünite yükseltme ekle' seçeneğini tıklayarak veya bizi arayarak talebinizi teyit edin.

MyTAG'den ÜCRETSİZ kayıp eşya bulma seyahat paketi

MyTAG'den ücretsiz valiz takibi hizmeti sayesinde gönül rahatlığıyla seyahat edin. Etiketler ve güvenlik etiketlerinde benzersiz kimlik numaraları bulunur ve böylece kişisel eşyalarınızın kaybolması ve bulunması durumunda kolayca belirlenerek size geri getirilebilir.

RCI Platinum Weeks Üye Avantajları:

RCI Platinum Üyeleri, herhangi bir ücret ödemeleri gerekmeksizin haftanın başlangıç tarihinden dokuz ila altı ay önce yatırdıkları Haftalar için en yüksek düzeyde Hafta Değişim Gücü alır. Başlangıç tarihine dokuz aydan kısa bir süre kala hafta yatırılması elde edilen Değişim Gücünün daha az olmasına neden olur ancak Yatırılan Hafta İadesi, ücret karşılığında üyelerin başlangıç tarihinden önceki altı aya kadar en yüksek düzeyde Değişim Gücü almasına olanak tanır. Bu hizmet RCI Platinum Üyeleri için ÜCRETSİZDİR. RCI Platinum üyeleri ayrıca, başlangıç tarihinden önceki altı ay (180 gün) içerisinde Hafta yatırabilir ve hafta yatırma tarihinde yatırılan hafta iadesi ücretini ödeyerek hafta değişim gücünün tamamını alabilir.

DAHA FAZLA BILGI ALIN

 

RCI Yardım Sayfasına Geri Dön