RCI Yardim

Üyeliğinizden En İyi Düzeyde Yararlanın

Tesis Fırsatları

Değişim veya Ekstra Tatiliniz için arama yaparken seçtiğiniz tesislerde herhangi bir özel fırsat olup olmadığını görmek için geçerli Tesis Fırsatlarımızı kontrol etmeyi unutmayın.

Fırsatlar tipik olarak Her Şey Dahil paketler; yiyecek ve içecekler; turlar, etkinlik biletleri ve spa terapileri için uygun indirimleri içerir. Bunlar için genellikle tesise gitmeden önce doğrudan görüşerek rezervasyon yapabilirsiniz.

Ekstra Tatil İndirimleri

Sıklıkla RCI.com adresinde özel Ekstra Tatil fırsatları sunuyoruz ve sizi e-posta veya posta yoluyla bilgilendiriyoruz. İndirimli bir Ekstra Tatil sayesinde Değişim Gücünüzü kullanmadan başka bir RCI tesisinin tadını çıkarma şansına erişebilir ve aynı zamanda normalden daha düşük bir fiyat ödersiniz. Ekstra Tatil ücretimiz ünite başına olup kişi başı değildir; böylece ünitenin kapasitesinin izin verdiği kadar arkadaşınız ve aile bireylerinizle birlikte gidebilirsiniz. Üstelik bunların bazıları yalnızca online olarak sunulan tekliflerdir; RCI.com üye hesabınızı açtırmanız bir neden daha!

'Fırsatlarım'

RCI ürünleri ve tatilleri ile ilgili düzenli olarak fırsatlar sunuyoruz; bunları RCI.com adresinde üye hesabınızdaki 'Fırsatlarım' kutusunda görebilirsiniz. Fırsatlar arasında Ekstra Tatil indirimleri ve Weeks üyeleri için Avrupa veya dünya genelindeki tesislerde Değişim Gücü indirimleri yer alabilir.

Wyndham Şirket İndirimleri

RCI dünyanın önde gelen tatil şirketlerinden biri olan ve bağlı şirketleri arasında Wyndham Hotels, cottages4you, James Villa Holidays ve Hoseasons gibi şirketlerin bulunduğu Wyndham Worldwide ailesinin bir parçasıdır.
RCI hesabınızın oturumunu açarak RCI üyeleri için şirketler grubu indirimlerimizden nasıl faydalanabileceğinizi öğrenebilirsiniz:

Wyndham Hotel Group

Wyndham Otel Grubu aralarında Days Inn®, Howard Johnson®, Ramada Worldwide®, Travelodge®, Wingate® By Wyndham ve Wyndham Hotels and Resorts® dahil olmak üzere dünyanın önde gelen 15 otel zincirinden oluşmaktadır.

RCI üyeleri, fırsata katılan otellerde 'En İyi Fiyat' üzerinden %20 indirimden faydalanabilir.

Koşullar: 'En İyi Fiyat'; talep edilen otel, tarih ve konaklama seçeneklerinde İnternette bulunan en iyi, sınırsız, koşulsuz, herkese açık fiyat olarak tanımlanmaktadır. Belirli kısıtlamalar uygulanır. Bu fırsatı kullanmak için yukarıda yer alan URL'yi tıklayın veya yukarıda belirtilen ücretsiz telefon hattını arayın ve rezervasyon yaparken kimlik belirtin. Fırsat, otel doğrudan arandığında geçerli değildir. İleri düzeyde rezervasyonlar gereklidir. Fırsat, katılan konumlardaki müsaitlik durumuna bağlıdır ve bazı tarihler indirim dışı tutulabilir. Fırsat diğer indirimlerle, fırsatlarla veya özel promosyonlarla birleştirilemez. İndirimli fiyatlar konuma ve zamana göre değişiklik göstermektedir ve gruplar bu fiyatlardan yararlanamaz. Fırsat, kanunen yasaklanmış olan yerlerde geçersizdir ve nakit değeri yoktur.

cottages.com

cottages.com, İngiltere'de sevimli kırsal yazlık evleri, sade çiftlik evleri ve modern dairelerin yanı sıra deniz aşırı bölgelerde muhteşem villalar ve yazlık kulübeler dahil olmak üzere 13.000 mülk seçeneği arasında mutlaka sizin için de mükemmel bir yer sunar. 2, 3 veya 4 gecelik kısa bir tatilin veya 7 gece ya da daha uzun süreli bir tatilin tadını çıkarabilirsiniz.
RCI üyeleri cottages.com mülklerinden %10 indirimli olarak faydalanabilir.

Koşullar: İndirim yalnızca yeni rezervasyonlar için geçerlidir ve başka bir fırsatla birlikte kullanılamaz. İndirim, özel site üzerinden veya sitedeki benzersiz telefon numarasından yapılmalıdır. İndirim, rezervasyon sırasında uygulanmalıdır. cottages.com rezervasyon koşulları geçerlidir. Müsaitlik durumuna bağlıdır.

Koşullar: İndirim yalnızca yeni rezervasyonlar için geçerlidir ve başka bir fırsatla birlikte kullanılamaz. İndirim, özel site üzerinden veya sitedeki benzersiz telefon numarasından yapılmalıdır. İndirim, rezervasyon sırasında uygulanmalıdır. cottages4you rezervasyon koşulları geçerlidir. Müsaitlik durumuna bağlıdır.

James Villa Holidays

James Villa Holidays, hareketli bir yaşamın kalbindeki şık ve moren villalardan turist güzergahlarının dışındaki sade dinlence yerlerine kadar dünya genelindeki muhteşem tatil yerlerinde 2.500'den fazla özel olarak seçilmiş villayı bünyesinde tutmaktadır. Kendi villanız ve özel havuzunuz sayesinde ferah, özgür ve sadece size özel bir tatilin tadını çıkarabilir ve ayrıca hareketli Leisure Resort tatilleri, büyülü Florida kaçamakları veya Best of James ve Luxury koleksiyonlarından biraz daha özel bir seçenek arasından seçim yapabilirsiniz.

RCI üyeleri James Villa Holidays ve Villas4You'da %10 indirim fırsatından faydalanabilir.

Koşullar: İndirim yalnızca yeni rezervasyonlar ve yalnızca konaklama için geçerlidir ve James Villa Holidays tarafından belirtilmediği sürece başka bir fırsatla birlikte kullanılamaz. Luxury villalarındaki indirim %5 ile sınırlı tutulmaktadır.

Hoseasons

Hoseasons, aile tatili parkları, pansiyonlar, tekne tatilleri, yazlık evler ve şehirlerdeki daireler dahil olmak üzere İngiltere'de konukların kendi yemeklerini kendilerinin hazırlayabileceği pek çok tatil seçeneği sunmaktadır. Bu seçenekler arasında, jakuzilerden su yollarında gezinebileceğiniz kendi ufak teknenize varana dek çok çeşitli olanakların bulunduğu butik tarzı sade pansiyon kümeleri, tesis bünyesindeki kapsamlı olanaklarla birlikte eğlenceli kıyı karavan parkları bulunmaktadır.

RCI üyeleri Hoseasons Park ve Pansiyonlarında %10 indirimden faydalanabilir.

Koşullar: Fırsat yalnızca yeni Hoseasons rezervasyonları için geçerlidir ve yalnızca konaklama ücretiniz üzerinden hesaplanır. Minimum tutarda harcama şartı aranır. Yalnızca RCI üyeleri tarafından kullanılabilir ve devredilemez. İndirim müsaitlik durumuna tabidir ve herhangi bir zamanda geri çekilebilir.

Landal Greenparks

Landal Green Parks, Avrupa'daki pek çok güzel yerde konukların kendi yemeklerini kendilerinin hazırlayabileceği huzurlu tatiller sunmaktadır. Hollanda, Belçika, Almanya, Avusturya, İsviçre ve Çek Cumhuriyeti'ndeki parkları doğa ile çevrelenen nefes kesici yerlerdedir. Üyeler, seçili mülklerde indirimlerden faydalanabilir.

*Web siteleri ve/veya Müşteri İletişim merkezlerinde İngilizce hizmet vermektedir. Belirtilen çalışma saatleri için Londra (GMT) saati temel alınmaktadır.

^Web siteleri ve/veya Müşteri İletişim merkezlerinde İngilizce, Felemenkçe, Fransızca, Almanca ve Macarca dillerinde hizmet vermektedir.

RCI Yardım Sayfasına Geri Dön