RCI Yardim

Online Kaydolmak İçin

rci.com ana sayfasından imlecinizi OTURUM AÇIN veya KAYDOLUN alanının üzerine getirin ve “RCI Üyeleri – Online Kayıt Olun” düğmesini tıklayın.

How to Register Online

Adım 1: “Hemen Kaydolun” sayfasında, önce ilgili alana Üye Kimliğinizi girin. RCI Weeks Üyesiyseniz, RCI Üye Kimliğiniz dokuz alfa sayısal karakterden oluşan bir dizidir (örn, 1234-56789) VEYA RCI Points üyesiyeniz bir ila yedi basamağın takip ettiği tek bir basamaktır (örn, 1-2345678).
RCI Üye Kimliğinizi girerken yalnızca harf ve/veya sayı kullanın. Hiçbir çizgi veya boşluk girmediğinizden emin olun (yani 12345678) ve ardından "Devam Et" düğmesini tıklayın.

How to Register Online

Adım 2: Adım 1'de girdiğiniz Üye Kimliği, otomatik olarak doldurulacaktır. Şimdi, ilgili alana Soyadınızı girin.
Ardından aşağıdaki alana e-posta adresinizi girin. Bunun doğru olduğunu onaylamamız gerekecektir; bu nedenle lütfen ilgili alana yeniden girin.
Son olarak, açılır menüden yaşadığınız ülkeyi seçin. Bu, bize kaydolduğunuzda yaşadığınız ülke olmalıdır. Ülkenizi seçin ve Devam Et düğmesini tıklayın.

How to Register Online

Adım 3: Kişisel oturum açma bilgilerinizi oluşturmanız gerekir.
Önce en fazla 15 karakter uzunluğunda benzersiz bir kullanıcı adı girin.
Seçtiğiniz kullanıcı adı başka bir hesap tarafından daha önce alınmışsa sizi bilgilendiririz ve başka bir kullanıcı seçmeniz gerekir.
Şifre büyük/küçük harf duyarlıdır; büyük harfli veya küçük harfli karakterler kullanıyorsanız, her oturum açtığınızda şifrenizi tamamen aynı şekilde yazmanız gerekir. Lütfen şifrenizde hiçbir özel karakter kullanmayın, örn. $%&@”
Ardından Büyük/küçük harf duyarlı olduğunu göz önünde bulundurarak hiçbir özel karakter içermeyen ve 6 – 15 karakter uzunluğunda bir şifre oluşturun. Seçtiğinizde bu şifrenin doğru olduğunu onaylamamız gerektiği için aşağıda yer alan ilgili alana şifrenizi yeniden girin.
Şifrenizi unutmanız ihtimaline karşı, şifrenizi güvenli bir şekilde kurtarabilmek için seçtiğiniz bir güvenlik sorusunu yanıtlamanızı isteyeceğiz. Bunun için aşağıdaki sorulardan birini seçin:

  • Annenin evlenmeden önceki soyadı
  • Evcil hayvanın adı
  • Doğum yeri

Seçtiğiniz sorunun yanıtını yazın. Gelecekte şifrenizi kurtarmak istediğinizi bu yanıtı hatırlamanız gerecekeğini unutmayın.
“Devam Et” düğmesini tıklayın.

How to Register Online

Adım 4: RCI Üyelik Koşullarını okumanız ve bu Koşulları kabul ediyorsanız onay kutusunu işaretleyip “Kabul Ediyorum” öğesini tıklamanız gerekir.
Online hesabınızı açarken, kayıtlarımızdaki AYNI e-posta adresini kullandıysanız hemen oturum açabilirsiniz. Ayrıca, başarılı bir şekilde kaydolduğunuza dair bir e-posta teyidi gönderilecektir.

How to Register Online

Kayıtlarımızdaki e-posta adresinden FARKLI bir adresle kaydolduysanız, hemen bir aktivasyon e-postası gönderilecektir. E-posta adresiniz olduğunu teyit edebilmemiz için aktivasyon bağlantısını tıklamanız gerekecektir.

Birkaç saniye içerisinde bir e-posta gönderilmezse, lütfen önemsiz e-posta kutunuzu kontrol edin. Aktivasyon bağlantısını tıkladığınızda otomatik olarak RCI.com adresindeki hesabınızın oturumu açılır.

Son olarak bir Hoş Geldiniz e-postası gönderilecek ve bu e-posta ile RCI.com adresine başarılı bir şekilde kaydolduğunuz teyit edilecektir.

Şimdi sitemizi keşfedebilir, üyeliğiniz hakkında daha fazla bilgi edinebilir ve tatil arayabilirsiniz.


HEMEN KAYDOLUN

 

RCI Yardım Sayfasına Geri Dön