2 yıllık sadece 137 TL ve 120 TL kredi*

 

Üye olarak çok daha fazla avantajdan yararlanabilirsiniz!

Seyahat ağınızı güçlendiriyoruz

600.000'den fazla otele, 4200 bağlı tesise, özel üye indirimlerine ve En İyi Fiyat Garantimize erişmenin keyfini çıkarın.**

Cash Vacation Options

Ekstra Tatiller ve Son Dakika Tatilleri

Bir ""Ekstra Tatil"" rezervasyonu yapın ve Değişim Tatilleri için Değişim Gücünüzü veya puanlarınızı koruyun. Son Dakika Fırsatları, rezervasyon tarihinden sonraki 45 gün içinde seyahat etmeniz gereken indirimli tatillerdir.

Give Vacations

Misafir Sertifikaları

Standart üye Değişim Gücü veya puan indirimleri, Ekstra Tatil fırsatları ve daha fazlasıyla tasarruf edin!

RCI Platinum

Erişim Önceliği, Ünite Yükseltme ve Tesis Değişiklikleri, ücretsiz Devamlı Arama ve daha fazlası için premium üyelik düzeyimize yükseltin

Tatil Koruması

Gelişmiş koruma ile giriş yapmadan beş gün öncesine kadar HERHANGİ bir nedenle değişim tatilinizi değiştirebilir veya iptal edebilirsiniz! İptal ederseniz değişim ücreti ve kullandığınız değişim gücü RCI üye hesabınıza iade edilecektir.

Seyahat İlhamı

Varış noktalarına dair özellikler, ipuçları, üye hikayeleri ve teklifler sunan özel Endless Vacation dergimizle dünyanın farklı köşelerini keşfe çıkın.

YENİ! RCI Flexipay

Hemen rezervasyon yapın - RCI Flexipay ile daha sonra ödeyin! 1700 TL başlangıç fiyatıyla sunulan mükemmel Ekstra Tatiller arasından seçiminizi yapın ve görüntülenen ücretin yalnızca %25'ini ödeyin. Kalan tutarı, seyahat tarihinize bağlı olarak 12 ay faizsiz taksitler halinde ödeyebilirsiniz.

YENİ! Otomatik Yatırılan Hafta

Seçilen sabit hafta sahipleri şimdi Otomatik Yatırılan Hafta özelliğinden yararlanabilir. En yüksek Yatırılan Hafta Değişim Gücü değerini almanız ve bu sayede daha fazla tatil seçeneği elde etmeniz için her yıl haftanızın başlangıç tarihinden 12 ay önce haftanızı yatırırız.

RCI'dan en iyi şekilde yararlanmanıza yardımcı oluyoruz

RCI Weeks

Yardım Kitaplığı

"Nasıl yapılır?" kılavuzlarını, videoları ve bilgileri burada bulabilirsiniz. Üyelik hesabınızla ilgili her şey için bu kaynağa başvurun

RCI toplulugu

Bizimle İletişim Kurun

Yardım ve rehberlik desteği almak için tecrübeli Rehberlerimizi arayın. Telefon numaraları ve çalışma saatleri için tıklayın.

Bugün yeniden katılın ve 435 TL tasarruf edin!^

Hemen çevrimiçi olarak yeniden katılın veya bizimle iletişime geçin

Çevrimiçi yeniden katılma formunu tamamlama konusunda yardıma mı ihtiyacınız var? İpuçlarını buradan okuyun >

 

*Bu teklif, üyeliklerinin sona erme tarihi üzerinden 7 aydan 2 yıla kadar bir süre geçen ve geçerli bir Devre Mülk Hissesine sahip olan standart RCI Weeks üyelerine yöneliktir. Bir RCI Tatilinde 120 TL indirim: İndirim, standart RCI Weeks değişimi veya Ekstra Tatil için geçerlidir. RCI Değişim Tatili: Değişim ücreti ödenir ve RCI haftasının yatırılması gerekir. Standart Değişim Gücü kuralları geçerlidir. Ekstra Tatiller: Hafta yatırma/değişim gerekmez. Tatillere yalnızca konaklama dahildir ve seyahatleri veya diğer masrafları içermez. RCI, bu teklifi önceden bildirmeksizin geri çekme veya uzatma hakkını saklı tutar.
^435 TL değerindeki toplam tasarruf tutarı, her biri 226 TL olan 2 x 1 yıllık standart üyelik ücretlerinden 137 TL (yeniden katılım teklifi) düşülmesi ve 120 TL RCI hesap kredisi eklenmesiyle elde edilir. Tekliften her üye yalnızca bir sefer faydalanabilir. Müsaitlik durumuna ve değişikliklere bağlıdır. Teklif geçerlilik tarihi: 22 Ekim 2020 - 30 Ekim 2020. Standart Üyelik Şartları geçerlidir; ayrıntılar için lütfen RCI.com adresine bakın.
**RCI üyeleri, RCI Weeks Hotel Programı şartlarına tabi olacak şekilde otel rezervasyonlarında indirimlerden yararlanmak üzere uygun değişim gücünü kullanabilir. Şartlar için buraya tıklayın. Otel rezervasyonları, Alliance Reservation Network aracılığıyla yapılabilir. Alliance Reservation Network otel rezervasyonları ile ilgili şartlar ve koşulların tamamı için buraya tıklayın. **En İyi Fiyat Garantisi, yalnızca Alliance Reservation Network aracılığıyla yapılan otel rezervasyonları için geçerlidir. En İyi Fiyat Garantimiz ile ilgili şartlar ve koşulların tamamı için buraya tıklayın.