Sahipliklerinden bir hafta süreli yıllık değişimden daha fazlasını bekleyen tatil tesisi sahipleri için dünyanın lider seyahat ağıyız.

Neredeyse 50 yıllık tecrübemizle, seyahat sektörünün değişen taleplerini karşılamak üzere kendimizi geliştirmeye alışkınız. İlk günden beri tatil sahipliği alanında öncüyüz.

Her şey bir fikirle başladı…

RCI, Resorts Condominiums International'ın kısaltmasıdır. 1974 yılında kurucularımız Jon ve Christel DeHaan, tatil değişimi konseptini başlattı. Tatil evi takasının devre mülk sahipliği deneyimine kattığı seçenekleri ve katma değeri gördüler.

Devre tatil sahiplerine, sahip oldukları tesis karşılığında RCI değişim programı üyesi olan diğer tesislerde aynı süre boyunca konaklamak üzere tatil değişimi olanağı tanıyan bir sistem geliştirdiler.

Bu, dünyanın dört bir yanındaki devre mülk sahiplerine kendi haftalarını veya puanlarını bağlı tesislerimizdeki başka tatillerle değiştirmeleri için güvenli bir platform sağladı. Bu, getirdiği yeni esneklik ve seçenek düzeyiyle milyonlarca insanın tatil deneyimini tamamen değiştirdi.

Sonraki kırk yıl boyunca tatil değişiminin popülaritesi arttı... Biz de üyelik avantajlarımızı artırdık.

Neredeyse elli yıl sonra hala burada ve yanınızdayız, gerçek tatil potansiyelinizin keyfini çıkarmanız için tatil sahipliğinizden daha fazla yararlanmanızı sağlıyoruz.

Biz üyelikle çalışan bir kuruluşuz ve bağlı tatil tesislerimizde tatil mülkleri olan deneyimli seyahat tutkunlarını bir araya getiriyoruz.

Güvenli ve güvenilir bir program kapsamında üyelerimize, tatil sahipliklerini dünyanın dört bir yanındaki üyelerimizin tesislerinde bir hafta veya daha uzun süreli konaklama için değiştirme şansı sunuyoruz. Ancak yılda bir kez kullandığınız değişim tatili sağlayıcınızdan çok daha fazlasıyız.

Seyahat deneyiminizi yeniden şekillendiriyoruz.

4200'den fazla tesise, 600.000'den fazla otele, 345.000 etkinliğe, özel gemi seyahati avantajlarına ve büyük araç kiralama markalarına erişin. Üyelik seçeneklerimizle birlikte gelen avantajlardan dilediğinizi seçin, ayrıca en yüksek üyelik kadememiz RCI Platinum'a yükselttiğinizde daha da fazla ürün ayrıcalığının keyfini çıkarın.

Bu, seyahatin yeni yolu: Hepsi bir arada. Hepsi keyifli deneyimler sunmak için hizmetinizde.

KULAĞA HOŞ GELİYOR MU?

Üyelerimiz daha fazla tasarruf, daha fazla tatil seçeneği ve esnek ödeme yöntemleri elde eder.