Devre tatil veya paylaşımlı tatil sahipliği; havuz, bar ve restoran gibi birçok olanak bulunabilen bir tesiste belirli bir süre için (genellikle bir hafta veya daha fazla) tatil konaklaması satın almanız anlamına gelir.

Devre tatil, sevdikleri bir varış noktasında bir eve sahip olmak isteyen ancak tam sahipliği karşılayamayan veya ikinci bir ev satın almanın finansal yükü altına girmek istemeyen kişilere finansal olanakları dahilinde tatil evi sahipliği sunar.

Tesislerde genellikle bir haftalık sahiplik seçeneği sunulur. Aynı tesiste veya aynı geliştiricinin sahip olduğu başka tesislerde ek hafta satın alınabilir. Sahip olduğunuz tesise her yıl gitmek istemiyorsanız RCI üyeliğiniz sayesinde sahip olduğunuz hafta ile tatil değişim programımıza katılarak sahip olduğunuz tesiste farklı bir hafta için rezervasyon yapabilir veya tamamen farklı bir tesiste başka bir hafta alabilirsiniz. Kısmi sahiplik mülkleri ve varış noktası kulüpleri genellikle birkaç haftadan fazla olan daha uzun sahiplik süreleri sunar. Bunlar genellikle ayrıcalıklı konumlardaki üst düzey mülklerdir.

RCI, bize istediğimiz zaman harika tatillere çıkma özgürlüğü sunuyor... Rehberli turlara katılmaya veya seyahat acentelerine başvurmaya gerek kalmadan aldığımız destekle seyahatlerimize daha rahat hazırlanıyoruz. Bu, deneyimimizi gerçekten zenginleştiriyor ve istediğimiz şeyleri istediğimiz zaman yapmamıza olanak sağlıyor."

Jean-Louis ve Marie-Françoise: 20 yıldan uzun süredir RCI Üyeleri

KULAĞA HOŞ GELİYOR MU?

Üyelerimiz daha fazla tasarruf, daha fazla tatil seçeneği ve esnek ödeme yöntemleri elde eder.