Yükseltilmiş üyelik seçeneğimiz ile paranızın karşılığını alırsınız!

Düzenli üyelik seçeneğimiz dünyayı gezme şeklinizi değiştirebilir. RCI Platinum, bunu daha da özel kılar. Daha esnek. Ayrıca, önemli seyahat ekstralarında da daha fazla tasarruf etmenizi sağlar.

RCI Platinum üyeleri, otel konaklamaları için yapılan nakit rezervasyonlarda daha büyük indirimlerden yararlanır. Değişim gücünüzü veya puanlarınızı kullanıp maliyetleri düşürerek araç kiralamalarında tasarruf edersiniz. Bu avantaj yalnızca üyeliğini yükselten üyelere sunulur.^

Ayrıca, seçilen rezervasyonlarda hesabınıza eklenen üye ödülü kredileri, havaalanı dinlenme salonu erişimi, ücretsiz yükseltmeler ve tesis değişikliği talebi hakkı elde edersiniz.

Arama sırasında içinize sinen bir değişim tatili bulamazsanız ücretsiz olarak bir devamlı arama ayarlayabilirsiniz. Üyeler haftalarını yatırırken sizin adınıza arama yapacağız ve bir eşleşme olduğunda size haber vereceğiz veya bir alternatif bulmanıza yardımcı olacağız.

Yükseltilmiş üyeliğe sahip üyelerimize ücretsiz olarak sunulan rezervasyon avantajlarının çoğu, standart üyeler için bir ücrete tabidir. Bunların toplam maliyeti, yükseltme ücretinden daha fazladır. Bu yüzden RCI Platinum'a geçmek doğru karardır!

RCI Platinum şart ve koşullarına buradan göz atın

^ RCI Weeks üyeleri, buradan görüntülenebilen RCI Weeks Otel, Seyahat Ürünleri ve Hizmetleri Programına tabi olan indirimlere erişmek için uygun değişim gücünü kullanabilir.

RCI Points üyeleri, burada görüntülenebilen RCI Points Otel, Seyahat Ürünleri ve Hizmetleri Programına tabi olan indirimlere erişmek için uygun puanları kullanabilirler.

Otel, Seyahat Ürünleri ve Hizmetleri, Alliance Reservation Network aracılığıyla rezerve edilebilir. Alliance Reservation Network ile ilgili tüm şartlar ve koşullar için buraya tıklayın.

*En İyi Fiyat Garantisi, yalnızca Alliance Reservation Network aracılığıyla yapılan otel rezervasyonları için geçerlidir. Şartlar ve koşulların tamamı için buraya tıklayın.