RCI Yardim

Geri bildirimim

RCI olarak her zaman üyelerimizin fikirlerine değer veririz. Web sitemiz de buna dahildir. Sağladığınız geri bildirimler, size mümkün olan en iyi deneyimi sunmamıza yardımcı olur. Online sorgularınızı gerçek zamanlı olarak alabilmek, web sitesinin nasıl çalıştığını ve web sitesini nasıl geliştirip iyileştirebileceğimizi tam olarak anlamımızı sağlar. Fikirlerinizi gerçekten dikkate alıyoruz.

Geri bildiriminizi paylaşma

Geri bildiriminizi RCI ile paylaşmak gerçekten çok kolaydır. Görüntülediğiniz web sayfasının sağ kısmında Geri Bildirim sekmesini bulun ve bağlantıya tıklayın. Geri bildirimler, online hesabınızda oturum açtığınızda da verilebilir.

Geri bildirimlerinizi bizimle paylaşmak için öncelikle soldan sağa doğru Çok Kötü, Kötü, Nötr, İyi, Çok İyi ifadelerini temsil eden emoji yüzlerine tıklayarak deneyiminizi puanlayın. Ardından en fazla 256 karakter olmak üzere deneyiminiz hakkında bilmemizi istediklerinizi yazabilirsiniz.

Nasıl bir geri bildirim göndermeliyim?

Geri Bildirim formunun birincil işlevi, RCI web sitesi hakkındaki fikirlerinizi toplayabilmektir. Web sitesinde kolayca arama yapılabiliyor mu? İhtiyacınız olan tüm bilgileri buldunuz mu? RCI müşterisi olarak deneyimleriniz hakkındaki geri bildirimlerinizi de gönderebilirsiniz.
RCI Üyesi geri bildirim örneklerinden bazıları şunlardır:

  • Sitenizde tatil araması yapmak bence zor, öneriler sunabilseydiniz bana faydası olurdu
  • Hesabıma başka bir yatırılan hafta ekleme işlemini nasıl yapacağım hakkında bilgi bulamıyorum
  • Yardım videolarınızı izleyerek değişim arama özelliğini çok kolay bir şekilde buldum. Bu videolardan daha çok yapabilir misiniz?

Bunlar, yanıtlayabileceğimiz web sitesi sorgusu türlerine verilebilecek iyi örneklerdir ancak RCI.com web sitemizi nasıl daha iyi hale getirebileceğimiz konusunda da fikirlerinizi bekliyoruz. Tüm önerileriniz bizim için değerlidir!